Photo

Number of items: 443

cca 1960 ,,A kubai néphadsereg harcias amazonja", Alberto Korda felvétele, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, (Kotnyek Antal készítette a Magyarországon is bemutatott Kuba című fotó- és dokumentumkiállítás fotóanyagát), 21x15 cm
13914.

4 000 HUF

cca 1928 Moholy-Nagy László (1895-1946) magyar - német - amerikai fotográfus felvétele, a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
13915.

8 000 HUF

cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Érkezik a gyors), jelzés nélkül, 21x15 cm
13916.

2 400 HUF

1959 Bp. XX. ker. Szilágyi Dezső utcai általános iskola VIII. osztályos tanulói, tablófotó, 20x17 cm
13917.

1 600 HUF

Motorkerékpárok kettő (ez Csepel!) és három keréken, eltérő időben és helyen készült felvételek, 4 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 15x10 cm
13918.

3 200 HUF
8,67
10,00

1899 Színházi előadás (Wallenstein) nagy méretű fotó Székely bécsi műterméből 22x20 cm
13919.

2 600 HUF
7,05
13

1933 Zeppelin-Weltfahrten II. Vom ersten Luftschiff 1899 bis zu den Fahrten des LZ 127 "Graf Zeppelin" 1932. Dargestellt in einer Sammlung von 264 echten Bromsilber-Bildern und einem Metallfolie-Bild der Weltflug-Gedenkmunze. Dresden, 1933, Bilderstelle Lohse-ny., 1 (Ferdinand Graf von Zeppelin) t+7 sztl. lev.+39 t. + 4 (térkép) t.+1(táblázat)+2 (Zeppelin rajz és keresztmetszet) t. Német nyelvű cigarettakártya gyűjtemény, 264 gyűjthető képpel. Kiadói harántalakú papírkötésben, 15 kép hiánnyal, néhány képen firkákkal, sérült borítóval, egy két lap széle szintén sérült, az egyik műmellékelten beszakadás. / 1933 Zeppelin-Weltfahrten. Cigarette card album, worn cover, with pen notes, on some photos, 15 photos missing.
13920.

10 000 HUF

cca 1930-40 Art deco pár, fotó, Forrai József (1881-1981) budapesti fényképész műterméből, kartonra kasírozva, 23x17 cm
13921.

2 400 HUF

cca 1956-1975 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: rendezvények, gyári gépek, életképek, stb.; össz. 55 db fotó (közte nagyméretűek), cca. 18x11 cm és 25x18 cm között
13922.

5 000 HUF

1980 Esterházy "Bunny" Marianne (1938-2021) grófnő, és férje Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, Minto 5. earljének a fia) lova, Henbit megnyeri a 201. epsomi derbyt, nagyméretű fotó paszpartuban, 50x40 cm.   /1980 Henbit won the 201st Espom Derby. Henbit, the horses of Countess Marianne "Bunny" Esterházy (1938-2021) and her husband, Hon. Dominic Elliot-Elliot-Murray-Kynynmound (1931-2018, son of 5th Earl of Minto), larga photo in paspartu, 50x40 cm.
13923.

24 000 HUF
65,04
75,00

1991 Szűnj meg, Fred c. film 4 darab vitrinfotó, 18x24 cm
13924.

2 000 HUF

1944 A szegedi róm. kat. Árpádházi Szent Margit leánygimnázium érettségizett növendékei, tablófotó (festette: Bozó [Gyula], fényképezte: Mezei), 23,5x18 cm
13925.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF