Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Szent György medál. Ezüst (Ag) lánccal 19,68 g d: 45 mm
22096.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) pálinkás pohár, jelzett, m: 3,5 cm, nettó: 14,15 g
22097.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) cigaretta tárca jelzett, 111 g kopott zománcozással 9x8 cm
22098.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) cukorfogó, jelzett 39 g 14 cm
22099.

9 000 HUF
24,39
28,13

22100.

4 400 HUF
11,92
13,75

22101.

15 000 HUF
40,65
46,88

22102.

5 000 HUF

22103.

13 000 HUF
35,23
40,63

22104.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag) kagyló alakú ékszertartó tálka, jelzett, 10,5×8,3 cm, nettó: 35,8 g
22105.

12 000 HUF

Arany (Au) 14K Mercedes medál, jelzett, d: 1,7 cm, nettó: 1,8 g
22106.

26 000 HUF
70,46
81,25

22107.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF