Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Ezüst(Ag) medál kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 3,8 g
22168.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 58, bruttó: 11,6 g
22169.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5 g
22170.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő aranyszínű középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, max: 20 cm, bruttó: 14,7 g
22171.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű gránátokkal, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,2 g
22172.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus rubinnal, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 9,24 g
22173.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 4,94 g
22174.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) medál szintetikus rubinnal, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,93 g
22175.

3 600 HUF
9,76
11,25

Arany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 1,3 g
22176.

24 000 HUF
65,04
75,00

Aranyozott ezüst(Ag) antik gyöngyös bross, jelzett, 5×4,7 cm, nettó: 12,9 g
22177.

5 500 HUF
14,91
17,19

22178.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) nyaklánc köves középrésszel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 3,1 g
22179.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF