https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, bruttó: 8.8 g, h: 12 cm
1
22204.

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzett, bruttó: 8.8 g, h: 12 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
3
 
Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,1 g
1
22205.

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 38,1 g

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
5
 
Ezüst (Ag) lemezzel borított képkeret, cca 1940, kitámasztható, jelzett, 15x10,5 cm
1
22206.

Ezüst (Ag) lemezzel borított képkeret, cca 1940, kitámasztható, jelzett, 15x10,5 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
6
 
Antik ezüst (Ag) kiskanál 3 db Bécs, 1836,1860 jelzett 13 latos finomságjeggyel, TD mesterjeggyel össz 81 g
1
22207.

Antik ezüst (Ag) kiskanál 3 db Bécs, 1836,1860 jelzett 13 latos finomságjeggyel, TD mesterjeggyel össz 81 g

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g
1
22208.

Ezüst(Ag) serleg, jelzett, m: 12,5 cm, kis horpadással, nettó: 56 g

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
10
 
Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g
1
22209.

Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g

 
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Number of bids:
0
 
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban
1
22210.

1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g
1
22211.

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
7 db ezüst kanál kiskanál, teáskanál dianás jelzéssel, 4-5-féle mesterjeggyel, nettó: 209 g
1
22212.

7 db ezüst kanál kiskanál, teáskanál dianás jelzéssel, 4-5-féle mesterjeggyel, nettó: 209 g

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) keresztelő (egy személyes) evőeszköz készlet. Jelzett, br 238 g
1
22213.

Ezüst (Ag) keresztelő (egy személyes) evőeszköz készlet. Jelzett, br 238 g

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g
1
22214.

Ezüst (Ag) kupa, vésetekkel, jelzés nélkül, fa talapzaton, m: 23,5 cm, nettó: 288g

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58
1
22215.

Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58

 
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
124,66
EUR
,
143,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment