Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

22216.

48 000 HUF
130,08
150,00

Vegyes ezüst (Ag) ékszerek, bruttó: 27 gr, csont dobozkában
22217.

3 400 HUF
9,21
10,63
23

Ezüst (Ag) bonbonkínáló, jelzett, kopott, nettó: 170 g, m: 21,5 cm
22218.

30 000 HUF
81,30
93,75

Olaj / ecet kiöntő üveg, ezüst (Ag) tetővel, Hibátlan 18 cm
22219.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,1 g
22220.

3 200 HUF
8,67
10,00

Arany (Au) 14K piros-fehér köves virág medál, jelzett, 1,6×0,6 cm, bruttó: 0,7 g
22221.

12 000 HUF

14K arany (Au) gyűrű 0,92 g cirkón kővel jelzett m: 49
22222.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) kerek, hullámos peremű poháralátét, 5 db, jelzett, d: 7,3 cm, nettó: 101,2 g
22223.

36 000 HUF
97,56
112,50

22224.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) fülbevaló pár, rekonstruált türkizzel. 4 g
22225.

24 000 HUF
65,04
75,00

Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
22226.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) képtartó bross katonai portréval, jelzett, 3,5×3 cm, bruttó: 8,8 g
22227.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF