Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,9 g
22060.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) figaro nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 63 és 21 cm, nettó: 6,9 g
22061.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) meandermintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 10,2 g
22062.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) fantáziaszemes fonott karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó. 6,4 g
22063.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) csavart, bordázott nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 5,4 g
22064.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes nyaklánc + karkötő, jelzett, h: 46 cm, 19 cm, nettó: 8,8 g
22065.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) filigrán karkötő máltai kereszt mintázattal, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,2 g
22066.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 55 cm, nettó: 15,7 g
22067.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10,6 g
22068.

4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,6 g
22069.

1 400 HUF

Ezüst(Ag) háromszálas aranyozott, fonott kígyó karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,1 g
22070.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 4,2 g
22071.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF