Jewellery and precious metal items

Number of items: 241

Ezüst (Ag) art deco fazonú tál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 385 g 32x20 cm
22048.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst(Ag) evőkanál, 4 db, jelzett, h: 21 cm, nettó: 292,5 g
22049.

60 000 HUF
162,60
187,50

Arany (Au) 14K medál, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, egyik akasztója sérült, bruttó: 3,2 g
22050.

20 000 HUF
54,20
62,50

22051.

18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) hengeres szövött nyaklánc, áttört szív medállal, jelzett, h: 39 cm, nettó: 6,7 g
22052.

3 000 HUF
11

Ezüst(Ag) gyöngyház díszítésű karkötő, jelzett, h: 16 cm, bruttó: 20,4 g
22053.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) filigrán virágos bross, jelzett, d: 3,2 cm, nettó: 4,8 g
22054.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 14,5 g
22055.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) levélmintás bross, jelzés nélkül, 4,5×2,1 cm, nettó: 4,2 g
22056.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) mintás ívelt nyakék, jelzett, h: 45 cm, nettó: 27,3 g
22057.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves szív medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 2×1,6 cm, bruttó: 9,6 g
22058.

4 000 HUF

Moissanite, brilliáns csiszolás, 0,92 cts
22059.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF