Antique

Number of items: 212

12076.

18 000 HUF
48,78
56,25

12077.

9 000 HUF
24,39
28,13

12078.

16 000 HUF
43,36
50,00

12079.

4 000 HUF

12080.

20 000 HUF
54,20
62,50

12081.

5 000 HUF

12082.

6 500 HUF
17,62
20,31

12083.

9 500 HUF
25,75
29,69

Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
12084.

9 000 HUF
24,39
28,13

12085.

24 000 HUF
65,04
75,00

Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm
12086.

7 000 HUF
18,97
21,88

Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35,5x24 cm
12087.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF