https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 212
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2948980
12076
453
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik fém teázó készlet, ezüstözött, hőálló üvegbetétes fém szerelékes pohárral, egyik pohár pótolt, tálcán jelzéssel. Tálca 39x30x27 cm, kanna m: 23 cm, poharak m: 9-10,5 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2922183
12077
453
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tömör bronz gyufatartó-kétoldalán részletgazdag fülesbagoly szépen megmunkált fehér márvány hamúzón,korának megf.szép állapotban 14x11 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
2922130
12078
453
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kupa. Bordó fajansz betéttel, arany és fehér színű, körbefutó eltérő mintákkal, bronz peremmel, címkével jelzett, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2582955
12079
453
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2585576
12080
453
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
2922556
12081
453
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Lekerekített háromszög alakú tömör bronzgyertyatartó, talpán ,,Geschützt-Real Bronce" jelzéssel, pótolt gyertyatartóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2922549
12082
453
0
6500
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
2922546
12083
453
0
9500
Antique
Artworks & Paper
1
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
The item is not available
Starting price:
9 500 HUF
2922161
12084
453
0
9000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
Starting price:
9 000 HUF
2714085
12085
453
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2722591
12086
453
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
2722588
12087
453
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35,5x24 cm
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment