Antique Number of items: 212
2880236
12052
453
Antique
Antik, réz bétel dió vágó. XVIII. sz. 14 cm
8 000 HUF
2929777
12053
453
Antique
Karperec nagy achát félével (34x26mm), Kazahsztán? XX. sz. Fém. d: 7 cm
4 000 HUF
2934175
12054
453
Antique
Balkáni sapkadísz, h: 10 cm
2 400 HUF
3018801
12055
453
Antique
2 db toledói vas ékszer, bross és kitűző 6 cm, 3,5 cm
4 000 HUF
2929769
12056
453
3200
Antique
Nyaklánc, Perzsia, XX. sz. Fém, kerámia betétekkel
3 200 HUF
2935349
12057
453
Antique
2 db régi tubákos szelence: szaru nyitható 9x4,5 cm + szamarkandi parafa körte formájú 10 cm
8 000 HUF
2761132
12058
453
Antique
4 000 HUF
3015997
12059
453
Antique
Szerelmespárt ábrázoló, faragott fa dobozka, cigaretta- / dohánytartó. Oldalán "Emlék - 1945" felirattal, a fedél belső felén BGy. monogrammal. Sérült zsanérral. 10x8x2,5 cm
1 400 HUF
3015973
12060
453
Antique
Antik bécsi ón emlékpohár, "Rathaus - Stefanskirche - Viribus Unitis", osztrák címerrel és I. Ferenc József portréjával díszítve, alján "Andeken an Wien" felirattal, XIX. sz. vége. Korának megfelelő, jó állapotban, m: 9,5 cm
3 000 HUF
2923344
12061
453
Antique
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
1 600 HUF
3017427
12062
453
Antique
cca 19. sz., bronz szénfogó / parázsfogó, kopott, h: 26 cm
6 000 HUF
3015955
12063
453
Antique
Milners' 212 Patent Fire-Resisting Safe, antik angol széf dombornyomott réz táblája, XIX. sz. vége körül, jó állapotban, d: 17 cm / Antique Milners Safe brass plate, in good condition
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house