Antique Number of items: 212
3016211
12064
453
Antique
Templomi kehelyalátét, lila-arany szövetborítással, 20x20 cm
1 400 HUF
3018254
12065
453
Antique
1879 A Székesfehérvári Országos kiállítás emlékére, vászon + fa legyező 29×46 cm
5 000 HUF
2526372
12066
453
Antique
7 000 HUF
3019697
12067
453
Antique
2 db kézzel kovácsoltvas sárvakaró XIX. sz. 12, 20 cm
6 000 HUF
2981886
12068
453
Antique
Biedermeier ecsetelő Ezüstözött fém, metszett üveg. 11 cm
18 000 HUF
2823393
12069
453
Antique
Monumentális antik réz kancsó, kis kopásokkal, m: 30 cm
7 000 HUF
2948770
12070
453
Antique
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
12 000 HUF
2948779
12071
453
Antique
Antik ovális bonbonier, ezüstözött réz, üveg, 4 félgömb lábon, üvegbetéten pattanással, fém részén kopással, 12,5x9,5x7 cm
6 000 HUF
2948837
12072
453
14000
Antique
Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
14 000 HUF
2948889
12073
453
13000
Antique
Szecessziós fonódó indán levél díszítéses gyufatartóval női fej alakos hamuzó, jelzés nélkül, szép állapotban, 15x8x14 cm
13 000 HUF
2948920
12074
453
Antique
Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
12 000 HUF
2948963
12075
453
15000
Antique
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house