https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 199

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU
1
31491.

Renner Kálmán (1927-1994) 1965. "Nemzetközi Lovasmérkőzés Sopron" bronz emlékplakett eredeti, kopottas tokban (100x98mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
1
31492.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF  HPII 2702.
1
31493.

Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes bronz kitűző (~27x25mm) T:XF,VF a tű hiányzik a hátoldaláról, kopott zománc
1
31494.

~1900. "Nemzeti Lovarda Lovasmérkőzés" zománcozott, aranyozott rátétes bronz kitűző (~27x25mm) T:XF,VF a tű hiányzik a hátoldaláról, kopott zománc

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, mellszalagon (13,00g/0.800/33mm) T:AU patina Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion (13,28g/0.800/33mm) C:AU patina
1
31495.

~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, mellszalagon (13,00g/0.800/33mm) T:AU patina Hungary ~1900. "Ép ész edzett testben él" hallmarked Ag sports commemorative medallion (13,28g/0.800/33mm) C:AU patina

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
~1900. "Küzdj és bizva bizzál / Verseny dij" jelzett Ag díjérem füllel (15,24g/38x34mm) T:XF karc, patina
1
31496.

~1900. "Küzdj és bizva bizzál / Verseny dij" jelzett Ag díjérem füllel (15,24g/38x34mm) T:XF karc, patina

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
1904. "Szeged 1904. VI/26" kétoldalas jelzett Ag evezős díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/29mm) T:XF patina
1
31497.

1904. "Szeged 1904. VI/26" kétoldalas jelzett Ag evezős díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (12,56g/0.800/29mm) T:XF patina

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
7
 
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2
1
31498.

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
 
1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, kerékpáros emlékérem mellszalagon, "MP(?)" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU
1
31499.

1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, kerékpáros emlékérem mellszalagon, "MP(?)" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2
1
31500.

~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
1
31501.

1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon és bronz díjérem mellszalag nélkül, "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:XF
1
31502.

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon és bronz díjérem mellszalag nélkül, "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment