Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 199

1932. "Az érdem jeléül - Helyőrségi verseny 1932" bronz díjplakett (57x37mm) T:AU
31515.

2 400 HUF

1932. "A Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (16,50g/0.800/30x30mm) T:XF patina
31516.

3 800 HUF
10,30
11,88

31517.

1 200 HUF

31518.

4 000 HUF

1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T 1-
31519.

3 000 HUF

1935. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (54x79mm) T:AU,XF
31520.

2 600 HUF
7,05

1935. "A Pannonia EC és a HUTE tennisz csapata barátságos mérkőzésének emlékére 1935" ezüstözött fém lemezplaketta a Pannonia EC zománcozott cíerével, a négy sarkánál négy apró lyukkal a rögzítéshez (66x83mm) T:XF patina
31521.

1 600 HUF

1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
31522.

1 200 HUF

31523.

20 000 HUF
54,20
62,50

1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
31524.

6 000 HUF

1936. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, "Ludvig" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/34mm) T:XF patina
31525.

5 000 HUF

1936. "A Hungária Evezős Egyletnek bajtársi szeretettel a Sirály E.E. - 1936 december." ezüstözött bronz lemezplakett (66x78mm) márvány posztamensre rögzítve (149x100x19mm) T:XF
31526.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF