Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 199
3011582
31515
452
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1932. "Az érdem jeléül - Helyőrségi verseny 1932" bronz díjplakett (57x37mm) T:AU
2 400 HUF
3005106
31516
452
3800
Numismatics
1932. "A Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas, jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (16,50g/0.800/30x30mm) T:XF patina
3 800 HUF
2776060
31517
452
Numismatics
1 200 HUF
3012989
31518
452
Numismatics
4 000 HUF
2857485
31519
452
Numismatics
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T 1-
3 000 HUF
3011502
31520
452
Numismatics
1935. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (54x79mm) T:AU,XF
2 600 HUF
3011580
31521
452
Numismatics
1935. "A Pannonia EC és a HUTE tennisz csapata barátságos mérkőzésének emlékére 1935" ezüstözött fém lemezplaketta a Pannonia EC zománcozott cíerével, a négy sarkánál négy apró lyukkal a rögzítéshez (66x83mm) T:XF patina
1 600 HUF
2970018
31522
452
Numismatics
1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
1 200 HUF
2913359
31523
452
Numismatics
20 000 HUF
3005225
31524
452
Numismatics
1936. "Dr. Kende Arthur vándordíj védő" bronz díjplakett (81x56mm) T:XF
6 000 HUF
3005136
31525
452
Numismatics
1936. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas jelzett Ag díjérem füllel és gravírozással, "Ludvig" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/34mm) T:XF patina
5 000 HUF
3005074
31526
452
Numismatics
1936. "A Hungária Evezős Egyletnek bajtársi szeretettel a Sirály E.E. - 1936 december." ezüstözött bronz lemezplakett (66x78mm) márvány posztamensre rögzítve (149x100x19mm) T:XF
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house