https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 199

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU
1
31479.

Fonyó Márton (?-?) 1948. "Nemzeti Sport Bizottság" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott rátéttel, eredeti, kopottas tokban (50mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka
1
31480.

Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1934. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme" aranyozott fém díjérem eredeti tokban (50mm) T:AU,XF
1
31481.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1934. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme" aranyozott fém díjérem eredeti tokban (50mm) T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina
1
31482.

Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31483.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina
1
31484.

Kalmár Márton (1946-) 1992. "Rövidtávú O.B. 1992" egyoldalas bronz emlékérem (78mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF
1
31485.

Kiss Ferenc (1890-?) DN "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség" bronz emlékplakett (144,5mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU
1
31486.

Lajos József (1936-) 1988. "A közös munka emlékére - XI. Ker. Tanács" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán gravírozással, eredeti tokban, mellé nemzetiszín szalag (100mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1-
1
31487.

Lapis András (1942-) 1986. "Forma-1 Hungaroring" öntött bronz plakett (97x80x30mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
1
 
Maklári Mösler Endre (?-?) 1942. "Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete" hadifém díjérem füllel, hátoldalán gravírozással (40mm) T:AU
1
31488.

Maklári Mösler Endre (?-?) 1942. "Lenti Béla Emlékverseny - MASZ Pestvidéki Kerülete" hadifém díjérem füllel, hátoldalán gravírozással (40mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem" egyoldalas bronz sport emlékérem (66x46mm) fa posztamensen (87x119x40mm) T:AU kis patina / Hungary "Hadsereg Sportérem (Army Sports Medallion)" one-sided Br military sports commemorative medallion. Szign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) on wooden pedestal (87x119x40mm) C:AU small patina
1
31489.

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem" egyoldalas bronz sport emlékérem (66x46mm) fa posztamensen (87x119x40mm) T:AU kis patina / Hungary "Hadsereg Sportérem (Army Sports Medallion)" one-sided Br military sports commemorative medallion. Szign.: Miltiadesz Manno (66x46mm) on wooden pedestal (87x119x40mm) C:AU small patina

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
1
31490.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment