Books: Tales

Number of items: 20

L. Fittler Vilma: Saláta Sára. A képeket Vida Mária rajzolta. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, megerősített gerinccel és táblákkal, kissé sérült borítóval, helyenként foltos és sérült táblákkal.
18979.

1 200 HUF

Vlagyimir Szutyejev: Vidám mesék. Moszkva, (1976) Progressz kiadó. A szerző rajzaival, kiadói vászonkötésben
18980.

1 600 HUF

B. Csűrös Emília: Lexi és a Vöröskereszt. Bp., [1943], Pósa Károly, 194+(2) p. A borító Pál György, a szövegközi rajzok Kálmán Ágnes munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, sérült gerinccel, sérült, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
18981.

1 000 HUF

Benedek Elek: Mondák és legendák. Széchy Gyula rajzaival. Az Athenaeum mese-könyvtára 12. Bp., [1929], Athenaeum, 86+(2) p. Harmadik kiadás. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, az elülső kötéstáblán kis sérüléssel.
18982.

1 400 HUF

2 db úttörő könyv: Rakó József - Tamasy Endre: Őrsvezetők útitársa. Bp., 1957, Magyar Úttörők Szövetsége. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, a borító és a címlap sérült. + ,,Az úttörő tábor". Úttörők Könyve - A szovjetúttörő-mozgalom enciklopédiája V. Ford. és kiegészítésekkel ellátta: Nánásy György. Bp., é.n., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott borítóval.
18983.

1 200 HUF

Orbán Miklós: Marcell és a kiskáptalan. Ifjúságunk Könyvei 3. Bp., 1948, "A Sziv" kiadása, 244+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
18984.

1 000 HUF

Anna Milbourne: Stories from India. Illustrated by Linda Edwards. Angol nyelven. 2006, Usborne. Kiadói kartonált papírkötés.
18985.

1 000 HUF

Hans Christian Andersen: Fairy Tales. With Drawings by John Miles. 2000, Parsimony Press. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
18986.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF