Books: Tales

Number of items: 20

1961 Húsvéti képes gyerekkönyv, egy nagyméretű térbeli illusztrációval, graf.: Vojtech Kubasta, kinyitva: 45x32,5x22 cm
18967.

6 000 HUF

18968.

2 600 HUF
7,05

Josef Haltrich: A medve, a farkas, a róka és a nyúl a medgyesi vásáron. Ford.: Fodor Sándor. Liana Petrutiu rajzaival. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói tűzött papírkötés.
18969.

2 600 HUF
7,05

Kását főz a kisegér. Ludovít Fulla nemzeti művész képei a népi mondókákhoz. Ford.: Rab Zsuzsa. Bratislava-Bp., 1965, Mladé letá - Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
18970.

2 600 HUF
7,05

Öregapó karmantyúja. Lett népmesék. Ford.: Rab Zsuzsa. A fordító, Rab Zsuzsa (1926-1998) József Attila-díjas író, költő, műfordító, által DEDIKÁLT példány. Bp.,1983,Móra. Réber László rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
18971.

3 000 HUF

18972.

2 800 HUF

A három kismalac. Térbeli mesekönyv Radványi Zsuzsa rajzaival. H.n., é.n., Forma-Art, 3 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
18973.

3 000 HUF

Debreczeni József: Első félidő. Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. A borító K. Sávely Dezső munkája. Bp., é.n., Tolnai, 111+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, tulajdonosi és ajándékozási bejegyzéssel.
18974.

1 800 HUF

2 db ifjúsági regény lányoknak: Courths-Mahler, [Hedwig]: A kis libapásztorlány. Ford.: Szederkényi Anna. Bp., [1924], Dante. A borító Biczó András munkája. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, néhány lap sarkán kis sérüléssel/hiánnyal. + Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n. [cca 1925], Dante. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
18975.

2 400 HUF

Hajnalpelika. Rozsályi népmesék. Szerk.: Kovács Ágnes. A meséket gyűjtötte, a kísérő tanulmányt írta, a szómagyarázatokat és a megjegyzéseket a mesékhez készítette: Béres András. Mesék, mondák, történetek. Bp., 1989., Akadémiai Kiadó, 267+1 p. + 14 t. Würtz Ádám illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés.
18976.

1 600 HUF

Állatmesék. Bp., é.n., Ifjúsági (Orbis-nyomda, Prága). Kemény táblákból álló mesekönyv, néhány táblán firkával és foltokkal.
18977.

1 400 HUF

L. Fittler Vilma: Paszuly Pista lakodalma. A képeket Vida Mária rajzolta. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, megerősített gerinccel és táblákkal, kissé sérült borítóval, helyenként foltos és sérült táblákkal.
18978.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF