Number of items: 295
2925506
11469
446
3 db mini porcelán váza 8-10 cm
1 600 HUF
2826225
11470
446
Historizáló porcelán teás kanna és kiöntő Jelzés nélkül, kopással 18 cm
2 000 HUF
2925497
11471
446
Fajansz kiöntő figurális díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
2 000 HUF
2925493
11472
446
Aquincum fajansz kacsa figurák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
1 800 HUF
2739384
11473
446
Terebess váza, kopott, jelzett, m: 20,5 cm
2 400 HUF
2911682
11474
446
3 000 HUF
2864162
11475
446
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, jelzett, kis kopással 14 cm
4 000 HUF
2864164
11476
446
Kőbányai porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 12 cm
3 600 HUF
2947664
11477
446
3400
Rózsamintával festett fajansz kínáló, fém szerelékkel, masszába nyomott és festett jelzéssel, d: 23,5 cm
3 400 HUF
2948359
11478
446
3800
Drasche térdelő női akt, fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
3 800 HUF
2948386
11479
446
Antik festett fajansz kínálótál, fém szerelékkel, "MS.2078" formaszámmal, kopással, 17x12 cm
4 000 HUF
2948512
11480
446
3400
cca 1890-1900 Antik fogkefe- és szappantartó, domború mintával díszített porcelán, jelzés nélkül, 22x8 cm, 13x11 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m