Number of items: 295
2759122
11445
446
5 000 HUF
2759125
11446
446
5 000 HUF
2946197
11447
446
Vadászat mintás kínai részben kézzel festett váza, jelzéssel, hibátlan, m: 30 cm
5 000 HUF
2946202
11448
446
Kínai padlóváza, masszába nyomott és festett díszítéssel, jelzés nélkül, talpánál kopással, m: 46 cm
6 000 HUF
2950838
11449
446
Antik virágárus lány figurával díszített váza, 5708 formaszámmal jelezve, kis kopottsággal, m: 20,5 cm
5 000 HUF
2950848
11450
446
Vadászjelenetekkel díszített porcelán markolat. Jelzéssel, hibátlan, h: 23 cm
6 000 HUF
2952064
11451
446
Majolika betétes tortatál fém szerelékkel, virágmintás, alján "1626 dec" felirattal, kopással, d: 31,5 cm
5 000 HUF
2952487
11452
446
Alt Wien virágmintás kínáló, kézzel festett, jelzéssel, minimális kopással, 26,5x20 cm
6 000 HUF
2953013
11453
446
Gien francia mohaszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, hibátlan, d: 21,5 cm
6 000 HUF
2954377
11454
446
3 000 HUF
2732367
11455
446
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
1 000 HUF
2895054
11456
446
Porcelán baba bútorhoz tartozó edények
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m