Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 110
2929222
12175
446
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Csorvássy István (1912-1986): Szoptató rab anya. Faragott fa, akasztható, kopással, 58x40 cm
80 000 HUF
2929237
12176
446
80000
Csorvássy István (1912-1986): Ősz Székelyföldön. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 50x35 cm
80 000 HUF
2929256
12177
446
50000
Csorvássy István (1912-1986): Imádkozó székely. Faragott fa falikép. Jelzéssel, kopással, 44x33 cm
50 000 HUF
2929295
12178
446
200000
Csorvássy István (1912-1986): Beethoven a halottas ágyon. Faragott gyökér, fa lapon. A neves erdélyi szobrász életművének kiemelkedő darabja ez a nagyméretű gyökérfaragás. Jelzéssel, minimális kopással, tartólap korának megfelelő állapotban, 80x46 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
200 000 HUF
2929197
12179
446
100000
100 000 HUF
2239335
12180
446
160000
160 000 HUF
2354439
12181
446
36000
Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm
36 000 HUF
2897175
12182
446
7 000 HUF
2897180
12183
446
Világhy Árpád (1960- ): Egyiptomi nő, biszkvit porcelán, jelzéssel, hibátlan, m: 21 cm
9 000 HUF
2693030
12184
446
Pásztor. Faragott fa szobor. Régi, jelzés nélkül, szú nyomokkal 41 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
6 000 HUF
2848453
12185
446
Elefántos faragott zsírkő dísz. 9 cm
1 800 HUF
2824101
12186
446
46000
46 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house