Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 110

Shey jelzéssel: Női büszt. Faragott márvány, korának megfelelő állapotban, m: 34 cm
12138.

60 000 HUF
162,60
187,50

Meszlényi János (1939): Bartók Béla. Fafaragás. Jelzett 37x22 cm
12139.

28 000 HUF
75,88
87,50

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm
12140.

18 000 HUF
48,78
56,25

12141.

28 000 HUF
75,88
87,50

12142.

8 000 HUF

Jelzés nélkül: Turul, festett bronz, márvány talapzattal, m: 22,5 cm, hibátlan
12143.

20 000 HUF
54,20
62,50

Nagy Gyula: Tinódy. Festett terrakotta. Kopásokkal, m: 35 cm
12144.

32 000 HUF
86,72
100,00

Jelzés nélkül: Magyar szürke szarvasmarha. Aranyra festett bronz, festett márvány talapzaton. m: 36 cm
12145.

30 000 HUF
81,30
93,75

Szamosi Imre: Pipát tömő paraszt, bronz, márvány talapzaton, jelzéssel, hibátlan, m: 20,5 cm
12146.

36 000 HUF
97,56
112,50

12147.

24 000 HUF
65,04
75,00

Hunyadi László (1933): Tamási Áron. Kerámia, kopással. 23x26 cm
12148.

6 000 HUF

12149.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF