Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 110

Kínai sárkány szobor, zsírkő, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 14,5 cm
12162.

5 000 HUF

12163.

15 000 HUF
40,65
46,88

12164.

19 000 HUF
51,49
59,38

Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm
12166.

15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Holland nő. Bronz, kopott, m: 13 cm
12167.

12 000 HUF

Jelzés nélkül: Pingvin. Hidegen festett bronz, kopásokkal, Bécs, 1900 körül, m: 9,5 cm
12168.

26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzés Anna???: Antik Boldog Asszony figura, sérült, ragasztott, m: 24 cm
12169.

30 000 HUF
81,30
93,75

Rokokó figura, bronz, jelzés nélkül, kopott, m: 10 cm
12170.

6 000 HUF

Szederjesi András erdélyi keramikus: Figurális szivartál, kézzel formált égetett agyag, feje ragasztott, kis lepattanások, jelzett, m: 21 cm
12171.

24 000 HUF
65,04
75,00

12172.

2 600 HUF
7,05

Kínai bölcs, jelzett, vastagon bronzírozott. m: 43 cm
12173.

22 000 HUF
59,62
68,75

Bécsi bronz szobor, Franz Xaver Bergmann, fácán, hidegen festett, jelzett, sorszámozott, egyik lába sérült, korának megfelelő kopásokkal, h: 16 cm, m. 12 cm / Wiener Bronze, Franz Xaver Bergmann, signed, numbered, one foot damaged
12174.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF