Antique

Number of items: 312

12022.

30 000 HUF
81,30
93,75

12023.

10 000 HUF

Figurális bronz gyertyatartó, m: 19 cm
12024.

14 000 HUF
37,94
43,75

12025.

40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
12026.

22 000 HUF
59,62
68,75

12027.

40 000 HUF
108,40
125,00

12028.

15 000 HUF
40,65
46,88

12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,
12029.

60 000 HUF
162,60
187,50

12030.

4 000 HUF

12031.

4 000 HUF

12032.

30 000 HUF
81,30
93,75

12033.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF