Number of items: 321

Antik Herendi / Óherendi virágmintás leveses tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 23,5 cm
11299.

4 000 HUF

Herendi kék virágmintás salátás tál, jelzett, kis kopással, 26 cm
11300.

4 000 HUF

Antik Herendi / Óherendi virágmintás nagytányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással d: 25 cm
11301.

4 000 HUF

11302.

4 000 HUF

11303.

4 000 HUF

11304.

4 000 HUF

11305.

4 000 HUF

11306.

3 000 HUF

11307.

4 000 HUF

Zsolnay lila virág mintás teás készlet. Hat személyes, matricás, jelzett, hibátlan
11308.

28 000 HUF
75,88
87,50

Zsolnay manófüles mokkás készlet. Hatszemélyes, tejkiöntő nélkül. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
11309.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay eozin mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11310.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF