Number of items: 321

Zsolnay kis kakas, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm Terv: Nádor Judit
11323.

10 000 HUF
9

Zsolnay eozin mázas szív alakú tál. Jelzett, hibátlan. 12x12 cm
11324.

15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay eozin mázas virágos tál. Jelzett, hibátlan. 13 cm
11325.

15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay repesztett ökörvér mázas csóka váza. Hibátlan, jelzéssel, m: 13,5 cm
11326.

14 000 HUF
37,94
43,75
9

Zsolnay tollas mintájú két személyes mokkás készlet: két csésze, aljjal, tejszín kiötő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában.
11327.

5 000 HUF

Zsolnay tollas mintájú hat személyes süteményes készlet: Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11328.

10 000 HUF

11329.

5 000 HUF

Zsolnay Exclusiv virágmintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, 10,5×10,5 cm
11330.

5 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás italos pohár készlet, 6 db, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 6,5 cm
11331.

8 000 HUF
10

Zsolnay porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
11332.

5 000 HUF

Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm
11333.

7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay virágmintás mélytányér készlet, 6 db, narancssárga színezésű szegéllyel. Jelzéssel, matricás, kis kopással, d: 24 cm
11334.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF