Number of items: 321
2926726
11323
444
Zsolnay kis kakas, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm Terv: Nádor Judit
10 000 HUF
2926724
11324
444
15000
Zsolnay eozin mázas szív alakú tál. Jelzett, hibátlan. 12x12 cm
15 000 HUF
2926723
11325
444
15000
Zsolnay eozin mázas virágos tál. Jelzett, hibátlan. 13 cm
15 000 HUF
2927484
11326
444
14000
Zsolnay repesztett ökörvér mázas csóka váza. Hibátlan, jelzéssel, m: 13,5 cm
14 000 HUF
2911813
11327
444
Zsolnay tollas mintájú két személyes mokkás készlet: két csésze, aljjal, tejszín kiötő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában.
5 000 HUF
2911814
11328
444
Zsolnay tollas mintájú hat személyes süteményes készlet: Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
10 000 HUF
2577332
11329
444
5 000 HUF
2930097
11330
444
Zsolnay Exclusiv virágmintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, 10,5×10,5 cm
5 000 HUF
2931030
11331
444
Zsolnay búzavirág mintás italos pohár készlet, 6 db, jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 6,5 cm
8 000 HUF
2931064
11332
444
Zsolnay porcelán virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm
5 000 HUF
2925498
11333
444
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm
7 000 HUF
2929507
11334
444
Zsolnay virágmintás mélytányér készlet, 6 db, narancssárga színezésű szegéllyel. Jelzéssel, matricás, kis kopással, d: 24 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m