Number of items: 321

Herendi virág mintás porcelán váza oroszlán lábakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26x16 cm
11251.

26 000 HUF
70,46
81,25

Herend Szeged áttört porcelán tál. Kézzel festett, jelzett,restaurált 21x29 cm
11252.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi kaspó. Virágmintás, másodosztályú, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm, m: 16,5 cm
11253.

10 000 HUF

Herendi Apponyi mintás porcelán tál. Nagy méretű, Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 33 cm
11254.

30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Apponyi szószos tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11255.

15 000 HUF
40,65
46,88

11256.

14 000 HUF
37,94
43,75

11257.

14 000 HUF
37,94
43,75

11258.

12 000 HUF

Herendi kék virágmintás mokkás kiöntő szett, jelzett, kis kopással, rózsán minimális csorbák.
11259.

12 000 HUF

11260.

8 000 HUF

11261.

4 000 HUF

Herendi nagy méretű pur-pur Apponyi mintás, háncs nyomott váza, kopásokkal, jelzett. m: 23cm
11262.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF