Jewellery and precious metal items

Number of items: 270

Ezüst(Ag) leveles fülbevalópár, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,3 g
18610.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2 db, jelzett, bruttó: 3,9 g
18611.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyház díszítéssel, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 5,2 g
18612.

4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) mintás karperec, jelzett, d: 7 cm, nettó: 11,4 g
18613.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű narancssárga kővel, jelzett, kis hibával, méret: 55, bruttó: 3,9 g
18614.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazitokkal kirakva, jelzett, méret: 52, bruttó: 4,8 g
18615.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) ékszerszett Bulgari jelzéssel, fülbevalópár, medál, gyűrű, bruttó: 11,3 g
18616.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő Pandora jelzéssel, 5 db charmmal, h: 19 cm, bruttó: 20,26 g
18617.

22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kövekkel, jelzett, bruttó: 2,2 g
18618.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, Pandora jelzéssel, állítható h: max. 42 cm, bruttó: 3,7 g
18619.

6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) bross, jelzett, d: 4 cm, nettó: 13,5 g
18620.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,3 g
18621.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF