https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 270

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) gyűrű hullámos, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,6 g
1
18622.

Ezüst(Ag) gyűrű hullámos, zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 7,6 g

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) legyezős gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, kőhiánnyal, méret: 53, bruttó: 3,2 g
1
18623.

Ezüst(Ag) legyezős gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, kőhiánnyal, méret: 53, bruttó: 3,2 g

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 8,5 g
1
18624.

Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 8,5 g

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), kis kopással, nettó: 11,1 g, h: 12 cm
1
18625.

Ezüst (Ag) belga díszvilla, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), kis kopással, nettó: 11,1 g, h: 12 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,6 g
1
18626.

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,6 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) négylevelű lóhere medál, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,4 g
1
18627.

Ezüst(Ag) négylevelű lóhere medál, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,4 g

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
11
 
Ezüst(Ag) medál zöld kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 2,6 g
1
18628.

Ezüst(Ag) medál zöld kővel, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 2,6 g

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,2 g
1
18629.

Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,2 g

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 5,5 g
1
18630.

Ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, d: 1,3 cm, bruttó: 5,5 g

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
3
 
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 19 c, nettó: 14,9 g
1
18631.

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 19 c, nettó: 14,9 g

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,4 g
1
18632.

Ezüst(Ag) charm, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,4 g

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) gyűrű indamintával, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g
1
18633.

Ezüst(Ag) gyűrű indamintával, jelzett, méret: 55, nettó: 7,4 g

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment