Watches

Number of items: 141

12249.

700 000 HUF
1 897,02
2 187,50

Geneve 14K arany női karóra, jelzett tokkal és szíjjal, kvarc szerkezettel (nincs kipróbálva). Bruttó: 21,4 g, d: 17 mm
12250.

300 000 HUF
813,01
937,50

Maurice Lacroix asztali óra, quartz, pontosan működik, d: 150 mm, 1,3kg.
12251.

200 000 HUF
542,01
625,00

Regulateur ezüst tokos nagy méretű zsebóra. Festett számlappal, kis hibával, üveg borítással a szerkezeten, szép, működő állapotban 64 mm
12252.

150 000 HUF
406,50
468,75

Elzászi fali óra, felesütős, 1750 körül, kis sérülésekkel, nincs kipróbálva, m: 39 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
12253.

80 000 HUF
216,80
250,00

Sasos felesütős asztali óra, mechanikus, nincs kipróbálva, kis sérülésekkel, 1880 körül, m: 57 cm
12254.

150 000 HUF
406,50
468,75

Chopard LUC 14k arany (Au) dupla arany fedeles zsebóra jelzett tok, szerkezet, szép állapotban, működik bruttó 76 g d: 47 mm
12255.

300 000 HUF
813,01
937,50

1850 körül, fa falióra, hónap nap kijelzéssel, mechanikus, nincs kipróbálva, 60x59 cm /
12256.

80 000 HUF
216,80
250,00

Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
12257.

48 000 HUF
130,08
150,00

Parasztóra falióra 2 súllyal Festett XIX. sz. 22 cm
12258.

60 000 HUF
162,60
187,50

Seiko automata karóra, működik, papírokkal, dobozban, plusz csatt szemekkel, d: 42 mm
12259.

80 000 HUF
216,80
250,00

Régi asztali óra, működő szerkezettel és gyönyörű dallamos működő zenélő szerkezettel, minimális kopásokkal, nemrég órás mester felújította a szerkezetét. 20x7x9,5 cm
12260.

38 000 HUF
102,98
118,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF