Watches Number of items: 141
2754787
12249
441
700000
Watches
700 000 HUF
2884921
12250
441
300000
Watches
Geneve 14K arany női karóra, jelzett tokkal és szíjjal, kvarc szerkezettel (nincs kipróbálva). Bruttó: 21,4 g, d: 17 mm
300 000 HUF
2843005
12251
441
200000
Watches
Maurice Lacroix asztali óra, quartz, pontosan működik, d: 150 mm, 1,3kg.
200 000 HUF
2815925
12252
441
150000
Watches
Regulateur ezüst tokos nagy méretű zsebóra. Festett számlappal, kis hibával, üveg borítással a szerkezeten, szép, működő állapotban 64 mm
150 000 HUF
2873130
12253
441
80000
Watches
Elzászi fali óra, felesütős, 1750 körül, kis sérülésekkel, nincs kipróbálva, m: 39 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.
80 000 HUF
2873132
12254
441
150000
Watches
Sasos felesütős asztali óra, mechanikus, nincs kipróbálva, kis sérülésekkel, 1880 körül, m: 57 cm
150 000 HUF
2821272
12255
441
300000
Watches
Chopard LUC 14k arany (Au) dupla arany fedeles zsebóra jelzett tok, szerkezet, szép állapotban, működik bruttó 76 g d: 47 mm
300 000 HUF
2873129
12256
441
80000
Watches
1850 körül, fa falióra, hónap nap kijelzéssel, mechanikus, nincs kipróbálva, 60x59 cm /
80 000 HUF
2800381
12257
441
48000
Watches
Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm
48 000 HUF
2868673
12258
441
60000
Watches
Parasztóra falióra 2 súllyal Festett XIX. sz. 22 cm
60 000 HUF
2842999
12259
441
80000
Watches
Seiko automata karóra, működik, papírokkal, dobozban, plusz csatt szemekkel, d: 42 mm
80 000 HUF
2859918
12260
441
38000
Watches
Régi asztali óra, működő szerkezettel és gyönyörű dallamos működő zenélő szerkezettel, minimális kopásokkal, nemrég órás mester felújította a szerkezetét. 20x7x9,5 cm
38 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house