Watches
Number of items: 141
2671856
12281
441
Watches
8 000 HUF
2840703
12282
441
Watches
Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
8 000 HUF
2733565
12283
441
Watches
Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
6 000 HUF
2898894
12284
441
Watches
Rhythm japán retro asztali óra, felhúzós, fém és műanyag testtel, minimális kopással, működik, m: 18 cm
12 000 HUF
2898781
12285
441
Watches
cca 1950-1960 Német faragott kakukkos óra, nem kipróbált, kopásokkal
5 000 HUF
2898142
12286
441
Watches
Danuvia asztali óra, számlapon "A Nehézipari Központ a dolgozókért" szöveggel, nem jár, h: 29,5 cm
4 000 HUF
2898171
12287
441
Watches
Hussnik János Kolozsvár asztali óra, réz házzal, sérülésekkel, nem működik, m: 9 cm
6 000 HUF
2898157
12288
441
Watches
Antik támasztós asztali óra réz testtel, kopással, nem jár, jelzés nélkül, m: 7,5 cm
3 000 HUF
2898152
12289
441
Watches
Art deco asztali óra fa tokkal, kopásokkal, nem működik, h: 14,5 cm
3 000 HUF
2898149
12290
441
Watches
Hansa asztali óra, fa testtel, ékszertároló részéhez kulcs hiányzik, sérüléssel, m: 14 cm
3 000 HUF
2898167
12291
441
Watches
Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm
8 000 HUF
2898162
12292
441
Watches
Régi asztali óra öntött fekete üveg (?) testtel, kopásokkal, nem működik, m: 11 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m