Watches

Number of items: 141

12281.

8 000 HUF

Swiza vekker, működik, mechanikus, m: 6,5 cm
12282.

8 000 HUF

Pollmanny kulcsos asztali óra, retro. Működik. 22x20 cm
12283.

6 000 HUF

Rhythm japán retro asztali óra, felhúzós, fém és műanyag testtel, minimális kopással, működik, m: 18 cm
12284.

12 000 HUF

cca 1950-1960 Német faragott kakukkos óra, nem kipróbált, kopásokkal
12285.

5 000 HUF

Danuvia asztali óra, számlapon "A Nehézipari Központ a dolgozókért" szöveggel, nem jár, h: 29,5 cm
12286.

4 000 HUF

Hussnik János Kolozsvár asztali óra, réz házzal, sérülésekkel, nem működik, m: 9 cm
12287.

6 000 HUF
11

Antik támasztós asztali óra réz testtel, kopással, nem jár, jelzés nélkül, m: 7,5 cm
12288.

3 000 HUF

Art deco asztali óra fa tokkal, kopásokkal, nem működik, h: 14,5 cm
12289.

3 000 HUF

Hansa asztali óra, fa testtel, ékszertároló részéhez kulcs hiányzik, sérüléssel, m: 14 cm
12290.

3 000 HUF

Szecessziós stílusú Junghans asztali óra, fém házzal, nem működik, korának megfelelő állapotban, m: 11,5 cm
12291.

8 000 HUF

Régi asztali óra öntött fekete üveg (?) testtel, kopásokkal, nem működik, m: 11 cm
12292.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF