Books: Minibooks Number of items: 39
2886534
18989
439
2200
Books: Minibooks
2 200 HUF
2883521
18990
439
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon I-III. Bp, 1973, Kossuth. Minikönyv
3 000 HUF
2882643
18991
439
Books: Minibooks
2 db minikönyv: Homeros: Ilias. Medveczky Jenő illusztrációival. + Házasság - a legszebb ajándék. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
1 000 HUF
2883538
18992
439
Books: Minibooks
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon I-III. Bp, 1974-75, Kossuth. Minikönyv
3 000 HUF
2880490
18993
439
Books: Minibooks
4 db Babits Mihály minikönyv: Haza a telepre; Tanulmányok, interjúk; Levelek Irisz koszorújából (reprint); Curriculum Vitae. Vegyes, nagyrészt jó állapotban.
1 600 HUF
2875781
18994
439
Books: Minibooks
Minikönyv: 3db politikai témájú könyv, illusztrációkkal, díszdobozban: Győzelem 1945, Internacionálé, Lenin: Üdvözlet a magyar munkásoknak. Sorszámozott példányok díszdobozban
3 000 HUF
2883542
18995
439
Books: Minibooks
Minikönyv: Ady és az Amicus kiadó. Budapest 1993. Zrinyi Nyomda. Sorszámozott, több nyelven Kopott
1 000 HUF
2807701
18996
439
Books: Minibooks
Szakmunkások 1988 1988. Ságvári Nyomda dolgozói nincs példányszám Kereskedelmi forgalomba nem került
1 400 HUF
2807706
18997
439
Books: Minibooks
- M. Tótfalusi Kis Miklós Mentsége. Haiman György bevezetőjével. Bp., 1974. Minikönyv, sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
1 600 HUF
2810265
18998
439
Books: Minibooks
1 000 HUF
2810316
18999
439
Books: Minibooks
Bolgár Iván - Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (140./1000) példány.
1 000 HUF
2882659
19000
439
Books: Minibooks
Ady 1877-1919. (Minikönyv). Bp., 1977, Corvina. Kiadói műbőr-kötés, sérült fűzéssel, egy lap kijár.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house