https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Minibooks Number of items: 39
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2810275
19013
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Hetvenöt éves a Tipográfia Testedző Egyesület. Bp., 1978, Tipográfia TE. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1200 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2809730
19014
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Kozák Mihály - Lakatos György: Hetvenöt év - száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban (számozatlan példány).
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2810365
19015
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Gerencséri Jenő - Antal Károly: Kis Képes Krónika. Bp., 1980, Képes Újság (Athenaeum-ny.) Kiadói műbőr-kötés. Számozott (407.) példány.
Starting price:
1 000 HUF
2810370
19016
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (672./1000) példány.
Starting price:
1 000 HUF
2810327
19017
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Vágó Ernő: 50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2809686
19018
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Miskolci érmék. Szerk.: Koncsol Judit. Bp., 1984, Magyar Televízió sajtó- és Propaganda osztálya. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban (számozatlan példány).
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2810367
19019
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Győzelem 1945. Vál. és szerk.: Szily Ernő. Kass János illusztrációival. Bp., 1975., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (408./1500) példány.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2809732
19020
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Bartók Béla. 1881-1945. Vál.: Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4500 példányban (számozatlan példány).
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2809347
19021
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Minikönyv. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2810361
19022
439
0
1000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Erdélyi János köszöntése. Bp., 1979, k.n. Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2875777
19023
439
0
2000
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
A honfoglalás. Minikönyv, kereskedelmi forgalomba nem került, nagy méretű kihajtható melléklettel. Kiadói aranyozott bársony kötésben + Száz esztendős Kalendáriom
Starting price:
2 000 HUF
2626189
19024
439
0
1800
Books: Minibooks
Artworks & Paper
1
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban. Számozatlan példány.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment