https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1930. I. 12-i Futóverseny II. B. oszt. I. díj" gravírozással (49x61mm) T:2,2- patina HP 2210.
1
31382.

Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1930. I. 12-i Futóverseny II. B. oszt. I. díj" gravírozással (49x61mm) T:2,2- patina HP 2210.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph. HP 2210.
1
31383.

Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph. HP 2210.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-
1
31384.

Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph
1
31385.

Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2
1
31386.

Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina
1
31387.

Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907" egyoldalas bronz emlékérem "Ludwig" gyártói jelzéssel (40mm) + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövészegyesület" ezüstözött fém plakett (41mm) T:2,2- patina, korrózió
1
31388.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907" egyoldalas bronz emlékérem "Ludwig" gyártói jelzéssel (40mm) + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövészegyesület" ezüstözött fém plakett (41mm) T:2,2- patina, korrózió

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929-1930. "A Budapesti Tanárképző Gyakorló Középiskola Sport Turista Szakosztálya" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (45mm) T:2
1
31389.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1929-1930. "A Budapesti Tanárképző Gyakorló Középiskola Sport Turista Szakosztálya" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (45mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
2
 
Tarján Oszkár (1875-1933) ~1920-1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" kétoldalas vert bronz érem (28mm) + "MAC" egyoldalas Zn érem (38mm) T:1 patina
1
31390.

Tarján Oszkár (1875-1933) ~1920-1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" kétoldalas vert bronz érem (28mm) + "MAC" egyoldalas Zn érem (38mm) T:1 patina

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
1
31391.

Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
~1900. "Debreczeni Torna Egyesület - II. díj" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:2
1
31392.

~1900. "Debreczeni Torna Egyesület - II. díj" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel, "...ESI" gyártói jelzéssel, "rúdugrás I. - 1899. XII. 8." gravírozással (16,50g/0.800/33mm) T:1-
1
31393.

1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel, "...ESI" gyártói jelzéssel, "rúdugrás I. - 1899. XII. 8." gravírozással (16,50g/0.800/33mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment