https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem (53mm) T:1
1
31370.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem (53mm) T:1

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1-
1
31371.

Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina
1
31372.

Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)
1
31373.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva "Lesikló I. 1947" (50mm) T:1-,2
1
31374.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva "Lesikló I. 1947" (50mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1934. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem mellszalagon (30mm) + 1933. kétoldalas bronz lövészsport érem "Huguenin" gyártói jelzéssel, "Házi verseny 1933" gravírozással T:2,2- korr.
1
31375.

Madarassy Walter (1909-1994) 1934. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem mellszalagon (30mm) + 1933. kétoldalas bronz lövészsport érem "Huguenin" gyártói jelzéssel, "Házi verseny 1933" gravírozással T:2,2- korr.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.
1
31376.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Matzon Frigyes (1909-1986) 1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kétoldalas bronz díjérem "8-as bajn. 1947 II." gravírozással (58mm) T:2
1
31377.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kétoldalas bronz díjérem "8-as bajn. 1947 II." gravírozással (58mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Molnár Elek (1916-1994) 1976. "Spartacus Turisták II. Rákóczi Ferenc Jubileumi Emléktúrája" kerámia emlékérem akasztólyukkal (120mm) T:1-
1
31378.

Molnár Elek (1916-1994) 1976. "Spartacus Turisták II. Rákóczi Ferenc Jubileumi Emléktúrája" kerámia emlékérem akasztólyukkal (120mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen "Ludvig E. Budapest" beütés (35mm) T:2
1
31379.

Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen "Ludvig E. Budapest" beütés (35mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Nyitray Dániel (1890-1971) 1921. "A Magyar Athletikai Szövetség Északi kerülete" kétoldalas bronz sportérem (35mm) T:2 patina, ü.
1
31380.

Nyitray Dániel (1890-1971) 1921. "A Magyar Athletikai Szövetség Északi kerülete" kétoldalas bronz sportérem (35mm) T:2 patina, ü.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna
1
31381.

Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment