https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 242

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1943. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "10.000m gyaloglás bajnok 1943" gravírozással (35mm) T:1-,2
1
31454.

1943. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "10.000m gyaloglás bajnok 1943" gravírozással (35mm) T:1-,2

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1
31455.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
1
31456.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2
1
31457.

1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
1
31458.

1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-
1
31459.

1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31460.

1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31461.

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
1
31462.

1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1948. fém díjplakett "50km gy. csap. 1948. II." gravírozással és zománcozott Vasas címer-rátéttel (39x70mm) T:1-
1
31463.

1948. fém díjplakett "50km gy. csap. 1948. II." gravírozással és zománcozott Vasas címer-rátéttel (39x70mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon, eredeti tokokban T:1 NMK 506.
1
31464.

1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon, eredeti tokokban T:1 NMK 506.

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
1
 
1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-
1
31465.

1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment