https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 167
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2764706
11545
430
0
80000
Antique
Artworks & Paper
1
Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone." / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.
Starting price:
80 000 HUF
2762677
11546
430
0
80000
Antique
Artworks & Paper
1
Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm
Starting price:
80 000 HUF
2735555
11547
430
0
44000
Antique
Artworks & Paper
1
Tibeti buddhista Maitréja istenség, aranyozott cserép, talapzatában eredeti imatekercs, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
2692271
11548
430
0
44000
Antique
Artworks & Paper
1
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
2714518
11549
430
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
1917 lövedék munka, jelzett, ausztráliai háborús emlék, tiszti sapka?
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2761778
11550
430
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
12 személyes süteményes villa és kés készlet. ezüstözött cizellált nyéllel 12 cm, monogramos, szép állapotban
Starting price:
30 000 HUF
2756555
11551
430
0
36000
Antique
Artworks & Paper
1
Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm
Starting price:
36 000 HUF
2743477
11552
430
0
38000
Antique
Artworks & Paper
1
Ördöggolyós váza, faragott csont, hibátlan, m: 15,5 cm
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
2714417
11553
430
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Scan Globe csillagkép földgömb, világítós. m: 44 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2743232
11554
430
0
28000
Antique
Artworks & Paper
1
Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
2695104
11555
430
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Moszkvai kazetta, fém, jelzett, kopásnyomokkal, működő zárral, kulccsal, 40x30x19cm
Starting price:
20 000 HUF
2762440
11556
430
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!
Starting price:
30 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment