Antique

Number of items: 167

Bronz zsebóra tartó állvány antik hatású díszítéssel. Egy régi zsebórával (nem működik) 19x14 cm
11557.

20 000 HUF
54,20
62,50

11558.

20 000 HUF
54,20
62,50

EPNS angol füles tálca, ezüstözött, szép állapotban, jelzett, 68x39 cm
11559.

38 000 HUF
102,98
118,75

Mufle de Lion bronz bútordísz, 19. század, 10x13 cm
11560.

20 000 HUF
54,20
62,50

Iránytű XIX. sz. Carl Eduard Kraft, Bécs. Réz, fa, működik, 15x15 cm
11561.

24 000 HUF
65,04
75,00

Foochow / Fuzhou Lacquer vázapár. Díszített foltos piros rubin utánzással. Jelzés nélkül, hibátlan, Kína, 1980 körül. m: 30 cm
11562.

24 000 HUF
65,04
75,00

Choki Eishosai (ukiyo-e művész: Nakai Kan Izutsuban és a Fuseyaq gésa az Ogiyában. XX. századi reprodukciós fametszet, papír. Üvegezett keretben. Jelzett a nyomaton. 36x24cm
11563.

24 000 HUF
65,04
75,00

Cukorkás kehely. Rózsaszín üveg, kézzel festett, rajta ezüstözött pitiző kutya figura. Ezüstözött talppal.XIX. sz. Kopott. 30 cm
11564.

20 000 HUF
54,20
62,50

Mercedes, nagy méretű autómodell, fém, kopásokkal,hiányokkal, m: 26 cm
11565.

24 000 HUF
65,04
75,00

Régi szivarvágó madár formájú, gyufa tartóval. Réz. XIX. sz. 25 cm. Egy csavar hiánnyal
11566.

16 000 HUF
43,36
50,00

2 db WMF szecessziós réz váza, kézzel készített, kopással, horpadással, jelzett, m:32 cm
11567.

18 000 HUF
48,78
56,25

Jugendstil szarvasos kínáló, zománc festett üvegbetéttel. Kopásokkal, m: 20 cm
11568.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF