Number of items: 532

Szabó József (1889-1955): Őszi lombok, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5×50,5 cm.
10438.

8 000 HUF

Szabó Vladimír (1905-1991): Zenélő társaság. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett keretben, 19,5×28,5 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Party with music. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 10/100. Framed with glass, 19,5×28,5 cm
10439.

44 000 HUF
119,24
137,50

Szalatnyay József (1915-1994): Utca télen. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 40×50 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben
10440.

12 000 HUF

Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: Munkába menet. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 13,5x28,5 cm
10441.

14 000 HUF
37,94
43,75

Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: I. világháborús hadifoglyok. Kréta, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 35x27 cm
10442.

14 000 HUF
37,94
43,75

10443.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szász Endre (1926-2003): Hölgy és férfi. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/100), üvegezett fakeretben, 20,5x29,5 cm
10444.

12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Állatfejes hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40,5x58 cm
10445.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szász Endre (1926-2003): Hölgy állatfejjel. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 42x58 cm
10446.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szász Endre (1926-2003): Szürrealista jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (29/100), üvegezett fakeretben, 20,5x29,5 cm
10447.

12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Egerek. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 14×25 cm.
10448.

19 000 HUF
51,49
59,38

10449.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF