Number of items: 532

Ursula Stumm (?-): Farkas az áldozatával. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x10 cm
10426.

5 000 HUF

Ursula Stumm (?-): Gesztusok. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 9x13,5cm
10427.

5 000 HUF

Ursula Stumm (?-): Örvénylő formák. Olaj, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 16x21cm
10428.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ursula Stumm (?-): Színes kép. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 10x14,5cm
10429.

5 000 HUF

10430.

24 000 HUF
65,04
75,00

Sugár Gábor (1976-): Kutya. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
10431.

24 000 HUF
65,04
75,00

10432.

20 000 HUF
54,20
62,50

Sz. Kovács Géza (1938-): Segesvári óratorony. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (32/50). Lapszéli apró szakadással. 34x21 cm
10433.

3 200 HUF
8,67
10,00

Sz. Nagy Lajos (?-): Távoli vidék. Olaj, farost. jelzett. Dekoratív fakeretben.
10434.

24 000 HUF
65,04
75,00

Sz. Ugocsai Antal (1942-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm, üvegezett keretben
10435.

19 000 HUF
51,49
59,38

Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 43x43 cm.
10436.

50 000 HUF
135,50
156,25

Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaulart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x60 cm
10437.

19 000 HUF
51,49
59,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF