Number of items: 532

Pádly Aladár (1881-1949): Tere-fere. Olaj, falemez, jelzett. Kissé sérült (repedésekkel). Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 15×20 cm
10354.

19 000 HUF
51,49
59,38

Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 80×60 cm
10355.

20 000 HUF
54,20
62,50

Pállya Carolus (1875-1948/50 körül): Vízhordó lány. Olaj, fa, jelezve balra lent, dekoratív fakeretben, 18x8 cm
10356.

24 000 HUF
65,04
75,00

Pánczél Béla (1900-1966): Szekéren olvasó kocsis. Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 14,5x19,5 cm
10357.

2 400 HUF

Pánczél Béla (1900-1966): vitéz Háry János illusztráció. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 24x32,5 cm
10358.

2 400 HUF

Papp Károly (?-): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm
10359.

2 000 HUF

10360.

16 000 HUF
43,36
50,00

Papp Tünde (1978-): Tiszai ősz. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 46×55 cm
10361.

12 000 HUF

10362.

3 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): Terelés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100), üvegezett fakeretben, 28x38 cm
10363.

3 600 HUF
9,76
11,25

10364.

5 000 HUF

Pataky Ferenc (1897-1962): Festő a Tabánban. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 60×70 cm
10365.

50 000 HUF
135,50
156,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF