Paintings and graphics Number of items: 532
2755318
10354
429
19000
Pádly Aladár (1881-1949): Tere-fere. Olaj, falemez, jelzett. Kissé sérült (repedésekkel). Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 15×20 cm
19 000 HUF
2754544
10355
429
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 80×60 cm
20 000 HUF
2747847
10356
429
24000
Pállya Carolus (1875-1948/50 körül): Vízhordó lány. Olaj, fa, jelezve balra lent, dekoratív fakeretben, 18x8 cm
24 000 HUF
2753734
10357
429
Pánczél Béla (1900-1966): Szekéren olvasó kocsis. Tus, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 14,5x19,5 cm
2 400 HUF
2719993
10358
429
Pánczél Béla (1900-1966): vitéz Háry János illusztráció. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 24x32,5 cm
2 400 HUF
2623964
10359
429
Papp Károly (?-): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm
2 000 HUF
2689420
10360
429
16 000 HUF
2749775
10361
429
Papp Tünde (1978-): Tiszai ősz. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 46×55 cm
12 000 HUF
2749832
10362
429
3 000 HUF
2749535
10363
429
Pásztor Gábor (1933-2012): Terelés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (16/100), üvegezett fakeretben, 28x38 cm
3 600 HUF
2735852
10364
429
5 000 HUF
2704318
10365
429
50000
Pataky Ferenc (1897-1962): Festő a Tabánban. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 60×70 cm
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house