Printed Materials

Number of items: 349

14671.

900 HUF
2,44
2,81

1912 A Jézustársasági kalocsai érseki főgimnázium törvényei. Klaocsa, 1912, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. 16 p. Kiadói papírborítékban, borítón lyukasztással.
14672.

1 000 HUF

1913 Adria Magyar Kir. Tengerhajózási Részvénytársaság menetrendje, litho grafikával
14673.

12 000 HUF

1913 A Színházi Élet II. évfolyamának 35. száma, 32p
14674.

1 200 HUF

1915 Zsebnaptár az 1915. évre, kopott bőr-kötésben, a gerincen kis lyukkal, ceruzás bejegyzésekkel, 160 p.
14675.

1 400 HUF

1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága tájékoztatója 4 p
14676.

2 400 HUF

1915-1956 Vegyes újság tétel, 27 db, benne izgalmasabb 1945 utáni számokkal, változó állapotban, közte szakadt, foltos is.
14677.

4 000 HUF

1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.
14678.

3 000 HUF

1916 IV. Károly király megkoronázása. Nagy méretű nyomat,. Kissé ázott 33x27 cm
14679.

2 800 HUF

Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok: Szabadkőműves-rendszerek. Az "Árpád" páholy megbízásából írta: Dr. - - tvr.: Szeged, 1917., "Árpád" Páholy, (Várnay L-ny.), 44 p. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal.
14680.

4 800 HUF
13,01
15,00

1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.
14681.

2 400 HUF

1917 A Színházi élet Magyar Színház jubiláris száma. Foltos
14682.

500 HUF
1,36
1,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF