Printed Materials Number of items: 349
2574640
14671
429
900
Printed Materials
cca 1911 Engelberg, képes album 16 db fekete-fehér fotóval, kissé sérült, kopott papírkötésben 2754969
14672
429
Printed Materials
1912 A Jézustársasági kalocsai érseki főgimnázium törvényei. Klaocsa, 1912, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. 16 p. Kiadói papírborítékban, borítón lyukasztással.
1 000 HUF
2752704
14673
429
Printed Materials
1913 Adria Magyar Kir. Tengerhajózási Részvénytársaság menetrendje, litho grafikával
12 000 HUF
2704314
14674
429
Printed Materials
1913 A Színházi Élet II. évfolyamának 35. száma, 32p
1 200 HUF
2542963
14675
429
Printed Materials
1915 Zsebnaptár az 1915. évre, kopott bőr-kötésben, a gerincen kis lyukkal, ceruzás bejegyzésekkel, 160 p.
1 400 HUF
2739928
14676
429
Printed Materials
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága tájékoztatója 4 p
2 400 HUF
2700243
14677
429
Printed Materials
1915-1956 Vegyes újság tétel, 27 db, benne izgalmasabb 1945 utáni számokkal, változó állapotban, közte szakadt, foltos is.
4 000 HUF
2719853
14678
429
Printed Materials
1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.
3 000 HUF
2707814
14679
429
Printed Materials
1916 IV. Károly király megkoronázása. Nagy méretű nyomat,. Kissé ázott 33x27 cm
2 800 HUF
2756495
14680
429
4800
Printed Materials
Kőhegyi Lajos: Szabadkőműves-káté. III. Mester-fok: Szabadkőműves-rendszerek. Az "Árpád" páholy megbízásából írta: Dr. - - tvr.: Szeged, 1917., "Árpád" Páholy, (Várnay L-ny.), 44 p. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kopásnyomokkal.
4 800 HUF
2543035
14681
429
Printed Materials
1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.
2 400 HUF
2734244
14682
429
500
Printed Materials
1917 A Színházi élet Magyar Színház jubiláris száma. Foltos The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house