Printed Materials Number of items: 349
2752479
14647
429
Printed Materials
cca 1895 30 db állat témájú (vadászkutyák, szarvasok, sasok, ragadozók, rágcsálók, stb.) és egy viselet témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm.
1 200 HUF
2752496
14648
429
Printed Materials
cca 1895 19 db növény témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm.
1 000 HUF
2735765
14649
429
Printed Materials
3 600 HUF
2735754
14650
429
3800
Printed Materials
3 800 HUF
2472549
14651
429
Printed Materials
1 400 HUF
2751291
14652
429
Printed Materials
Ghymesi és gácsi gróf Forgách Ferenc (1560-1615) nyitrai püspök, esztergomi érsek aranykelyhe. Színes litográfia, papír, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Imp. J. & A. Lemercier, Paris. A lap alján feliratozott, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 36,5x28,5 cm
2 000 HUF
2668056
14653
429
Printed Materials
cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 7 db / 7 litho greeting cards 12x9 cm
5 000 HUF
2725824
14654
429
Printed Materials
1900 Le Panorama Exposition Universelle. Libraire d'Art. Ludovic Baschet, Paris. Harántalakú kiadvány Párizs és a párizsi világkiállítás látványosságairól, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott vászonkötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, kijáró lapokkal / in damaged condition
2 000 HUF
2141551
14655
429
Printed Materials
9 000 HUF
2755599
14656
429
Printed Materials
cca 1900 Brassó (Erdély) látképe, nagyméretű nyomtatvány, jó állapotban, 18,5×27,5 cm
7 000 HUF
2754760
14657
429
Printed Materials
cca 1900 Tengelic, Mutz Endre rőfös bevásárlási könyv
2 000 HUF
2754049
14658
429
Printed Materials
cca 1900 III. Sándor orosz cár családjával és tábornokaival, csoportkép német nyelvű magyarázó szöveggel, 20×25 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house