Printed Materials

Number of items: 349

cca 1895 30 db állat témájú (vadászkutyák, szarvasok, sasok, ragadozók, rágcsálók, stb.) és egy viselet témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm.
14647.

1 200 HUF
13

cca 1895 19 db növény témájú nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm.
14648.

1 000 HUF

14649.

3 600 HUF
9,76
11,25

14650.

3 800 HUF
10,30
11,88

14651.

1 400 HUF

Ghymesi és gácsi gróf Forgách Ferenc (1560-1615) nyitrai püspök, esztergomi érsek aranykelyhe. Színes litográfia, papír, XIX. sz. vége-XX. sz. eleje. Imp. J. & A. Lemercier, Paris. A lap alján feliratozott, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 36,5x28,5 cm
14652.

2 000 HUF

cca 1900 Litografált, dombornyomott újévi és egyéb üdvözlőkártyák, szalaggal össz 7 db / 7 litho greeting cards 12x9 cm
14653.

5 000 HUF

1900 Le Panorama Exposition Universelle. Libraire d'Art. Ludovic Baschet, Paris. Harántalakú kiadvány Párizs és a párizsi világkiállítás látványosságairól, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott vászonkötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, kijáró lapokkal / in damaged condition
14654.

2 000 HUF

14655.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 Brassó (Erdély) látképe, nagyméretű nyomtatvány, jó állapotban, 18,5×27,5 cm
14656.

7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900 Tengelic, Mutz Endre rőfös bevásárlási könyv
14657.

2 000 HUF

cca 1900 III. Sándor orosz cár családjával és tábornokaival, csoportkép német nyelvű magyarázó szöveggel, 20×25 cm
14658.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF