Printed Materials

Number of items: 349

14635.

40 000 HUF
108,40
125,00

1846 június 11 a Pesti Hirlap lapszáma, kiadja és nyomtatja Landerer és Heckenast, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal
14636.

2 400 HUF

14637.

8 000 HUF

cca 1880 Aggteleki cseppkő-barlang (Aggteleker Tropfstein-Höhle). Leporelló 18 db fekete-fehér fotóval. Divald Károly, Eperjes. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben, ázott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, 17x11 cm.
14638.

2 000 HUF

1885 Ricordo del Duomo di Milano, modern karton mappában, 20 t., 32x22 cm
14639.

1 800 HUF

14640.

2 200 HUF
5,96
6,88

1889-1994 12 db halotti értesítő
14641.

2 000 HUF

1892 A Műbarátok Köre által gróf Károlyi Alajosné palotájában rendezett irodalmi és művészeti matiné műsora
14642.

2 000 HUF

1892 Tarcsa Gyógyfürdő ismertető füzet, fotókkal illusztrált, Tarcsafürdő látképével, 23p
14643.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1895 100 db vegyes témájú, részben színes nyomat és illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (Balaton térkép, lövőfegyverek, lokomobil, fauna, szőlő stb.), részben duplumokkal, lap széle helyenként kissé sérült és kissé foltos, 24x15,5 cm.
14644.

1 800 HUF

cca 1895 50 db művészet, régészet, építészet, numizmatika témájú (magyar díszítmények, magyar érmek, magyar emlékérmek, magyar ötvösművészet, magyar agyagáruk gyári bélyegei, az ezredéves kiállítás, budapesti épületek stb.) nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, 24x31 cm.
14645.

2 400 HUF

cca 1895 70 db tudomány, technika, vasút és militária témájú (A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten, függő hidak, erdei vasutak, lokomotívok, lövegek stb.) nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, lapszéli kisebb sérülésekkel, 24x31 cm.
14646.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF