https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 349

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Renoir. Kislány portréja c. festményéről készült ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25×21,5 cm
1
14731.

cca 1930 Renoir. Kislány portréja c. festményéről készült ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25×21,5 cm

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
1
 
1930 Galeria Clasicilor - Pictura Renasterii. Arad, 1930. 60 planse colorate. 60 t. Egészvászon kötésű mappában
1
14732.

1930 Galeria Clasicilor - Pictura Renasterii. Arad, 1930. 60 planse colorate. 60 t. Egészvászon kötésű mappában

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 18 db városképes fotó sorozat, fényképgyűjtemény
1
14733.

cca 1930 18 db városképes fotó sorozat, fényképgyűjtemény

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930-1940 Erdélyi Helikon - Hívogató, szakadásokkal
1
14734.

cca 1930-1940 Erdélyi Helikon - Hívogató, szakadásokkal

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
9
 
cca 1930-1940 Royal Orfeum Menetrend - képekkel illusztrált műsorfüzet, 16p
1
14735.

cca 1930-1940 Royal Orfeum Menetrend - képekkel illusztrált műsorfüzet, 16p

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
3
 
cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi Nyári Színkör műsora
1
14736.

cca 1930-1940 Hódmezővásárhelyi Nyári Színkör műsora

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus
1
14737.

cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1931 Belvárosi Mozi igazgatósága szórólap, benne az "Afrika beszél"című film ismertetőjével
1
14738.

1931 Belvárosi Mozi igazgatósága szórólap, benne az "Afrika beszél"című film ismertetőjével

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1931 Belvárosi Mozi Rt. Szeged szórólapja, benne a Trader Horn film ismertetője
1
14739.

1931 Belvárosi Mozi Rt. Szeged szórólapja, benne a Trader Horn film ismertetője

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1931 Vadászati tilalmi időszakok, nyomtatvány, 12x8 cm
1
14740.

cca 1931 Vadászati tilalmi időszakok, nyomtatvány, 12x8 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1931 A Villamos című szaklap 3 db száma
1
14741.

1931 A Villamos című szaklap 3 db száma

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.;  1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
14742.

1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.; 1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment