Printed Materials

Number of items: 349

1956 3 db forradalmi újság: Magyar Nemzet XIX. évf. 254. és 255. sz., 1956. okt. 31. - nov. 1. + Magyar Honvéd I. évf. 3. sz., 1956. nov. 1. Vegyes állapotban.
14815.

1 600 HUF

1956 "Nagy Imrében bizalmunk!" az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság 1956-os röplapja, szép állapotban
14816.

3 000 HUF

1956 Igazság, a magyar forradalmi ifjúság és honvédek lapja 5 db száma: okt. 27. és 30., nov. 1., 6. és 7., a forradalom híreivel (Beszélgetés Maléter Pál ezredessel stb.), szakadásokkal, sérülésekkel
14817.

3 000 HUF

14818.

2 000 HUF

14819.

2 000 HUF

14820.

2 000 HUF

1956 Erotikus, pajzán kalendárium, 13 db kártya, 14x9 cm méretben
14821.

3 000 HUF

1956 Az Élet és Tudomány temészettudományos kalendárium. Kiadói papírkötésben
14822.

800 HUF

1957-1978 Fotó c. magazin 14 db száma (1957. és 1975-1978. évfolyamokból), fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva, vegyes állapotban
14823.

1 600 HUF

1958 Divatkurir ősz-tél, 21 db színes női divatkép, ofszet nyomat, papír, 33,5x23,5 cm.
14824.

1 800 HUF
15

1958-1959 3 db filmjegyzék füzet: Játékfilmjegyzék 1958. okt. 1-től 1959. jún. 31-ig + Játékfilm pótjegyzék az 1958. ápr. 1-től szept. 30-ig megjelent filmekről + II. sz. pótfüzet az 1958. júl. 1-től okt. 31-ig megjelent rövidfilmekről
14825.

1 200 HUF

1959 3 db vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, jobb felső sarkában kissé foltos, 37,5x28,5 cm
14826.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF