Printed Materials Number of items: 349
2748413
14876
429
Printed Materials
1983 Könyves király, történelmi képregény, Fehér Tibor regénye nyomán írta és rajzolta: Zórád Ernő. Bp., Révai-ny., 48 p. Kissé szakadt, koszos borítóval.
2 800 HUF
2756102
14877
429
Printed Materials
1984 Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton mappában, gerincen apró sérülésekkel. 49x34 cm
3 600 HUF
2700506
14878
429
Printed Materials
1985 K. Episzkóp, Bp., SKÁLA - MTI Fotó, 4 sztl. lev.
1 200 HUF
2639699
14879
429
Printed Materials
cca 1985-1990 7 db Malév és más repülős újság valamint egy Hollóházi repülőnap plakett
4 000 HUF
2714410
14880
429
Printed Materials
cca 1986 Kardos Tamás fotóművész munkásságát ismertető füzet, fekete-fehér fotókkal illusztrált
1 000 HUF
2707934
14881
429
Printed Materials
1986 KISZ kongresszus, propaganda nyomtatvány fiatalok részére
1 600 HUF
2565643
14882
429
Printed Materials
1988 Jethro Tull koncertjegy a budapesti koncertre
1 800 HUF
2749755
14883
429
Printed Materials
1988 Marvel Comics - De X-Mannen. A Marvel X-Men képregényének holland kiadása. Naarden, Juniorpress, 32 p. Színes illusztrációkkal, holland nyelven. Korának megfelelő állapotban.
1 000 HUF
2700043
14884
429
Printed Materials
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 246. sz., 1989. okt. 1.: "Az Országgyűlés kimondta a pártállam trónfosztását." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 12 p.
1 200 HUF
2700034
14885
429
Printed Materials
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 164. sz., 1989. júl. 15.: "Mély részvéttel kísérték utolsó útjára Kádár Jánost". Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 16 p.
1 400 HUF
2700144
14886
429
Printed Materials
1989 Magyar Nemzet LII. évf. 303. sz., 1989. dec. 27. "Világszerte mérlegelik a Ceausescu házaspár gyors kivégzésének körülményeit." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum,8 p.
1 400 HUF
2700484
14887
429
Printed Materials
1989 Magyar Nemzet 2 száma, bennük a kor híreivel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house