Printed Materials

Number of items: 349

1983 Könyves király, történelmi képregény, Fehér Tibor regénye nyomán írta és rajzolta: Zórád Ernő. Bp., Révai-ny., 48 p. Kissé szakadt, koszos borítóval.
14876.

2 800 HUF

1984 Régi magyar várak. A Magyar Nemzeti Múzeum Történelmi Képcsarnoka 16 metszetének fakszimile kiadása. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói karton mappában, gerincen apró sérülésekkel. 49x34 cm
14877.

3 600 HUF
9,76
11,25

1985 K. Episzkóp, Bp., SKÁLA - MTI Fotó, 4 sztl. lev.
14878.

1 200 HUF

cca 1985-1990 7 db Malév és más repülős újság valamint egy Hollóházi repülőnap plakett
14879.

4 000 HUF

cca 1986 Kardos Tamás fotóművész munkásságát ismertető füzet, fekete-fehér fotókkal illusztrált
14880.

1 000 HUF

1986 KISZ kongresszus, propaganda nyomtatvány fiatalok részére
14881.

1 600 HUF

1988 Jethro Tull koncertjegy a budapesti koncertre
14882.

1 800 HUF

1988 Marvel Comics - De X-Mannen. A Marvel X-Men képregényének holland kiadása. Naarden, Juniorpress, 32 p. Színes illusztrációkkal, holland nyelven. Korának megfelelő állapotban.
14883.

1 000 HUF

1989 Magyar Nemzet LII. évf. 246. sz., 1989. okt. 1.: "Az Országgyűlés kimondta a pártállam trónfosztását." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 12 p.
14884.

1 200 HUF

1989 Magyar Nemzet LII. évf. 164. sz., 1989. júl. 15.: "Mély részvéttel kísérték utolsó útjára Kádár Jánost". Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum, 16 p.
14885.

1 400 HUF

1989 Magyar Nemzet LII. évf. 303. sz., 1989. dec. 27.  "Világszerte mérlegelik a Ceausescu házaspár gyors kivégzésének körülményeit." Szerk.: Soltész István. Bp., Athenaeum,8 p.
14886.

1 400 HUF

1989 Magyar Nemzet 2 száma, bennük a kor híreivel.
14887.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF