https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 349
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2718706
14803
429
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 "Naponta adagolt takarmánysó elősegíti a jószág fejlődését!" Bp., Sóértékesítő Nemzeti Vállalat,( Globus-ny.), prospektus, 2 sztl. lev.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2718712
14804
429
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 "Fémgyűjtőhét május 15-20" prospektus, foltos, 4 sztl. lev.
Starting price:
1 000 HUF
2756221
14805
429
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950-1970 Ceylon (Srí Lanka), színes leporelló 9 db képpel, papírborítékban
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2748385
14806
429
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950-1970 Mártonffy Mária (1939-?) színésznő iratai, kinevezések, levelek, műsorfüzetek, prospektusok...stb.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2748425
14807
429
0
8000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950-1980 16 db rózsákkal foglalkozó kiadvány, közte magyar, angol, francia, német nyelvűek, vegyes állapotban
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2646986
14808
429
0
900
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1951-1952 Dance News amerikai táncos folyóirat 6 száma
The item is not available
2701666
14809
429
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1954 Népsport 1954. április 12. X. évf. 73. szám. A címlapon az Arany-csapat mérkőzésével, Magyarország: Ausztria 1:0. Szikra-ny.,szakadt, 4 p.
Starting price:
2 000 HUF
2750950
14810
429
0
9000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
2653170
14811
429
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1969076
14812
429
0
40000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2755494
14813
429
0
11000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 A Magyar Világ című napilap mindhárom megjelent száma, 1956. november 1-2-3., több száma nincs, szép állapotban, ritka
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
2750859
14814
429
0
7000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1956 Az Igazság című forradalmi újság október 30., november 1-2-3-i száma
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment