https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 349

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1950 "Naponta adagolt takarmánysó elősegíti a jószág fejlődését!" Bp., Sóértékesítő Nemzeti Vállalat,( Globus-ny.), prospektus, 2 sztl. lev.
1
14803.

cca 1950 "Naponta adagolt takarmánysó elősegíti a jószág fejlődését!" Bp., Sóértékesítő Nemzeti Vállalat,( Globus-ny.), prospektus, 2 sztl. lev.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 "Fémgyűjtőhét május 15-20" prospektus, foltos, 4 sztl. lev.
1
14804.

cca 1950 "Fémgyűjtőhét május 15-20" prospektus, foltos, 4 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
cca 1950-1970 Ceylon (Srí Lanka), színes leporelló 9 db képpel, papírborítékban
1
14805.

cca 1950-1970 Ceylon (Srí Lanka), színes leporelló 9 db képpel, papírborítékban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950-1970 Mártonffy Mária (1939-?) színésznő iratai, kinevezések, levelek, műsorfüzetek, prospektusok...stb.
1
14806.

cca 1950-1970 Mártonffy Mária (1939-?) színésznő iratai, kinevezések, levelek, műsorfüzetek, prospektusok...stb.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950-1980 16 db rózsákkal foglalkozó kiadvány, közte magyar, angol, francia, német nyelvűek, vegyes állapotban
1
14807.

cca 1950-1980 16 db rózsákkal foglalkozó kiadvány, közte magyar, angol, francia, német nyelvűek, vegyes állapotban

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1951-1952 Dance News amerikai táncos folyóirat 6 száma
1
14808.

1951-1952 Dance News amerikai táncos folyóirat 6 száma

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1954 Népsport 1954. április 12. X. évf. 73. szám. A címlapon az Arany-csapat mérkőzésével, Magyarország: Ausztria 1:0. Szikra-ny.,szakadt, 4 p.
1
14809.

1954 Népsport 1954. április 12. X. évf. 73. szám. A címlapon az Arany-csapat mérkőzésével, Magyarország: Ausztria 1:0. Szikra-ny.,szakadt, 4 p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával
1
14810.

1955 A Képes Sport teljes évfolyama bekötve. Hozzákötve egy MTK hiradó is. Jó állapotban, félvászon kötésben. Az Aranycsapat sok mérkőzésének fotójával

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.
1
14811.

1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
1
14812.

1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
1956 A Magyar Világ című napilap mindhárom megjelent száma, 1956. november 1-2-3., több száma nincs, szép állapotban, ritka
1
14813.

1956 A Magyar Világ című napilap mindhárom megjelent száma, 1956. november 1-2-3., több száma nincs, szép állapotban, ritka

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
1956 Az Igazság című forradalmi újság október 30., november 1-2-3-i száma
1
14814.

1956 Az Igazság című forradalmi újság október 30., november 1-2-3-i száma

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment