Antique

Number of items: 181

Tigris. Selyem gobelin. Észak-Korea XX. sz. közepe. Üvegezett keretben, kereten (a fotón nem látható) sérülésekkel. 75x50 cm
11794.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1900 Vilmos császár és családja nagy méretű olajnyomat üvegezett keretben 35x46 cm
11795.

5 000 HUF

Murillo után, Ballin metszése: Mária a hittérítőkkel. Rézkarc, papír. Jelzett a karc alatt nyomtatva. OMKT 1872. évi albumlapja. Sérült, foltos. 51,5x10 cm
11796.

2 400 HUF

11797.

26 000 HUF
70,46
81,25

11798.

28 000 HUF
75,88
87,50

Parker asztali tolltartó, jelzett, 16,5x10 cm
11799.

8 000 HUF

Szecessziós keresztelő egyszemélyes evőeszköz készlet, 4 db-os, monogramos, a kés jelzett solingeni acél pengével. Eredeti dobozában, korának megfelelő állapotban, 24,5x15x4 cm
11800.

6 000 HUF

Parisiana Mulató Bp., szecessziós ezüstözött alpakka tálka gyufatartóval, XX. sz. eleje. Jelzett (Szandrik), sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, 13,5x12,5x14 cm
11801.

2 400 HUF

Szecessziós ón tinta- és tolltartó Eiffel-toronnyal, a fedél tetején a Sacré-Coeur bazilika képével, betét nélkül. Jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, 12,5x10x10,5 cm
11802.

4 000 HUF

Templomi falikar pár, faragott fa, historizáló, aranyozott gipszbevonattal. Foglalattal, új kábelezéssel, korának megfelelő sérülésekkel, 24x14,5 cm
11803.

2 400 HUF

11804.

9 500 HUF
25,75
29,69

Vin Bravais antik, szecessziós bronz asztali pohártartó. Jelzett, m: 17,5 cm. Hozzá 2 db későbbi, beleillő, mintás üvegpohárral.
11805.

5 500 HUF
14,91
17,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF