Antique Number of items: 181
2750809
11842
429
Antique
16 000 HUF
2748901
11843
429
Antique
cca 1880 Zenélő doboz, réz felhúzó kulccsal. Működik. A Tannhauser c. operából vett részlettel> 18x9x8 cm Faragott fa. kis sérüléssel a rózsán
7 000 HUF
2750044
11844
429
50000
Antique
Montblanc Meisterstück töltőtoll bordó, újszerű állapotban, eredeti dobozában, leírással, garancia kártyával. Hozzá eredeti bontatlan tinta.
50 000 HUF
2754158
11845
429
Antique
Jelzés nélkül: Iparművészeti réz váza, kopott, horpadással, m: 32,5 cm
6 000 HUF
2751784
11846
429
Antique
Régi iszlám csont kép, kézzel festett, dús berakásokkal díszített keretben. teljes méret: 17,5x13,5cm
8 000 HUF
2751684
11847
429
Antique
J. L. Herrmann, Ausztria, Bécs, ezüstözött alpakka cukordoboz, kopott, jelzett, 12,5x8x11 cm
8 000 HUF
2751669
11848
429
Antique
Antik tibeti teatartó, relief szerű maszk és sárkány motívumokkal, sárga- és vörösréz, kézzel készült, 1930 körül, m: 19 cm
18 000 HUF
2751660
11849
429
Antique
cca. 1960 Szovjetúnió, "Szputnyik" emlék pohártartó. Fém, jelzett, az egyik foltos, m: 10,5 cm. A szovjet hatalom első éveiben a hatóságok nem törődtek a kupatulajdonosokkal. A pohártartó igazi reneszánsza a NEP idején következett be. Nehéz volt megszervezni a porcelángyártást egy rögtönzött műhelyben, és a pohártartók gyártása nagyon jövedelmező üzlet volt. A szovjet tisztviselők pedig szerettek teát inni! Egy puha zöld kendő, egy hangulatos lámpa, egy szigorú fotel és egy pohár tea, természetesen csészetartóban (egy lángoló forradalmár nem ihat teát a finom porcelánból). Csak egy arisztokrata mindennapi rutinja. És hogy a hivatalnokot ne vádolják azzal, hogy szerelmes a burzsoáziába, a pohártartónak "ideológiailag korrektnek" kellett lennie: eltűntek a kupák és a húsvéti jelenetek. Helyettük a kalapács és sarló, a munkás és a parasztasszony, az első traktor és a Téli Palotát megrohamozó matróz jelent meg. És ami fontos, a proletariátus vezetőinek portréi.
5 000 HUF
2751267
11850
429
Antique
Rusztikus öntöttvas mennyezeti lámpa. Kopott, h: 70 cm. (Érintésvédelem szempontjából nincs bevizsgálva)
2 800 HUF
2750625
11851
429
28000
Antique
Berndorf alpakka 6 személyes evőeszköz készlet díszdobozban. Jelzett. Doboz erősen sérült.
28 000 HUF
2750502
11852
429
Antique
Velencei fali tükör, jelzés nélkül, hibátlan, 38x31cm
20 000 HUF
2750485
11853
429
28000
Antique
2db régi dárdafej, rozsdás, h: 45-50 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house