Antique

Number of items: 181

10darabos, antik gyalu készlet. H: 14-47 cm
11866.

28 000 HUF
75,88
87,50

Antik kuglóf forma, kopott, d: 22 cm
11867.

8 000 HUF

Tündéres bonbonier, porcelán, tetején bronz figura, jelzett, antikolt, m: 16 cm
11868.

9 000 HUF
24,39
28,13

Olvashatatlan kínai jelzéssel: Madaras bőség szaru, bronz, XX. sz első fele, kis kopásokkal, m: 16,5 cm
11869.

28 000 HUF
75,88
87,50

Holland, figurális bronz csengő, gyönyörű hanggal, m: 12 cm
11870.

12 000 HUF

1909. Antik feszület. Porcelán korpusz, fa alapon, falra akasztható, Korának megfelelő kopásokkal és minimális lepattanásokkal, 32x15,5cm
11871.

12 000 HUF

Szecessziós Bronz kínáló, üvegbetéttel, kopásnyomokkal, m: 22 cm
11872.

18 000 HUF
48,78
56,25

Bronz gyertyatartó pár, kicsit ferde, kopott, m: 35 cm
11873.

28 000 HUF
75,88
87,50

Antik ón virágtartó, kopásokkal,kis lukkal, h: 40 cm
11874.

22 000 HUF
59,62
68,75

Berndorf kiöntő, ezüstözött alpakka, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11875.

6 000 HUF

Vintage Versace napszemüveg, Jelzett, kopásokkal.
11876.

28 000 HUF
75,88
87,50

Jugendstil, szecessziós, cukordoboz, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 14 cm
11877.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF