Antique Number of items: 181
2747189
11878
429
Antique
Szandrik cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, 12x15 cm
8 000 HUF
2747188
11879
429
Antique
Albert Köhler u. Cie osztrák cukordoboz, fém, jelzett, kopásokkal, nemesi monogrammal, m: 16,5 cm
6 000 HUF
2747239
11880
429
50000
Antique
1916 Saska. Kozák kard. Korának megfelelő állapotban. h: 64 cm
50 000 HUF
2747238
11881
429
40000
Antique
40 000 HUF
2747259
11882
429
Antique
Antik ón korsó, jelzés nélkül, Vésett monogrammal, korának megfelelő állapotban, m: 18 cm
5 000 HUF
2747260
11883
429
Antique
Antik ón pohár, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 10,5 cm
2 000 HUF
2747261
11884
429
11000
Antique
Antik ón korsó, figurális, tetején München látképe, jelzés nélkül, Vésett: Esküvői korsó 1896., korának megfelelő állapotban, m: 17,5 cm
11 000 HUF
2747262
11885
429
Antique
7 db ón tálka, részben jelzett, kopásnyomokkal, d: 10-19 cm
3 000 HUF
2747258
11886
429
Antique
Antik ón kiöntő, jelzés nélkül, Vésett felirat: E.M. Boston 1861., korának megfelelő állapotban, m: 30 cm
10 000 HUF
2747253
11887
429
Antique
Antik ón tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 35 cm
10 000 HUF
2747252
11888
429
Antique
Antik ón tál, Vésett: (1759 KF) jelzett, korának megfelelő állapotban, d: 32,5 cm
12 000 HUF
2747251
11889
429
Antique
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house