Antique

Number of items: 181

Kiöntő garnitúra, fém, jelzés nélkül, kopásokkal.
11782.

8 000 HUF

11783.

5 000 HUF

11784.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szervírozó villa és kanál, dobozban, jelzett, h: 29 cm
11785.

12 000 HUF

Art Deco kínáló, fém, üvegbetéttel, jelzés nélkül, kopott, m: 17,5 cm
11786.

3 000 HUF
15

Royal szálló fedeles alpakka kínáló tál. d: 31 cm
11787.

6 000 HUF

Antik keleti thangka, Gyógyító Buddha, kézzel festett, korának megfelelő állapotban. 67x45 cm
11788.

34 000 HUF
92,14
106,25

11789.

2 400 HUF

11790.

2 400 HUF

Összesen 5 db antik üvegre nyomtatott dia mese jelenetekkel, matricás, 1890-1900 körül, kopott, részben sérült, 3,5x13 cm (3 db), 4,5x15 cm, 10x30 cm
11791.

3 800 HUF
10,30
11,88

2 db réz relief, ón alapon antik jelenetekkel. 31x5,5 cm, 26x5,5 cm Fa keretben- XIX. sz.
11792.

6 000 HUF

11793.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF